Türkiye’nin önde gelen beyaz et firması Beypiliç, At Yaylasında 12 bin kişilik dev bir “Personel Şenliği ve Sünnet Şöleni” gerçekleştirdi.

Türkiye’nin önde gelen beyaz et firması Beypiliç, At Yaylasında 12 bin kişilik dev bir “Personel Şenliği ve Sünnet Şöleni” gerçekleştirdi.

09:01:49 | 2019-09-16

Türkiye’nin önde gelen beyaz et firması Beypiliç, At Yaylasında 12 bin kişilik dev bir “Personel Şenliği ve Sünnet Şöleni” gerçekleştirdi. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Beypiliç firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Sait Koca, şirket personellerinin ve yakınlarının katıldığı etkinlikte 55 çocuk sünnet oldu.

Bolu’da tavuk firmasının geleneksel hale gelen personel ve sünnet şenliği etkinliğinde 55 çocuk sünnet oldu. BeyPiliç’in At Yaylası’nda düzenlediği pikniğe çalışanlar ve aileleri katıldı. Piknikte kurulan alanlarda çeşitli etkinlikler düzenlendi. Küçükten büyüğe herkes pikniğin tadını çıkarttı. Firmanın At Yaylası’nda 11’inci kez düzenlediği şenliğe yaklaşık 12 bin kişi katıldı.

Etkinlikte Belediye Başkanı Yılmaz ve şirketin yönetim kurulu başkanı Sait Koca, sünnet olan çocuklara altın taktı. Etkinliğe katılanlara yiyecekler ikram edildi. Alanda düzenlenen eğlencelerde ailelerin yanı sıra uçurtma şenliği ile de çocuklar hoşça vakit geçirdi. Etkinlikler kapsamında Dondurma, Pamuk Helva, Patlamış mısır dağıtımı yapıldı.

 

Çeşitli oyunlar ve gösterilerin yer aldığı şenlikle ilgili bilgi veren Sait Koca şu şekilde konuştu: “Bizim her yıl düzenlediğimiz sünnet şölenimiz ve personel şenliğimiz var. 55 çocuğumuz bu sene sünnet oldu ve 11’inci etkinlik. Personel şenliğimizin de 7’incisi. Şu anda 11–12 bin civarında bir katılım olduğunu görüyoruz. Bu organizasyonlarımız önümüzdeki yıllarda da devam edecek. Hatta şu anda çalışmalarına başladı arkadaşlar. Önümüzdeki yıl rekor denemesi yapmak istiyoruz dünya çapında. 50 binden fazla katılımcıyla bu organizasyonu daha geniş çaplı yapacağız.” şeklinde konuştu.

 

R6


ETİKET :  

Tümü